Kurzy Kalah CZ pro veřejnost

V tuto chvíli jsou otevřeny dva kurzy.
Kalah Kurz 01:   út + čt   19:30 - 20:30 | Kosagym
Kalah Kurz 02:   po + st   19:45 - 20:45 | Kosagym

Možnost soukromých tréninků pro jednotlivce, menší skupiny, firmy, bezpečnostní složky, armádu, policii. Bližší info na: info@kalah.cz

Kurzy Kalahu jsou sestaveny do bloků, které tvoří jednotlivé semináře. Ty jsou odstupňovány podle náročnosti a pokročilosti, je tedy nutné zapsat se do semináře před jeho začátkem a daný seminář pak navštěvovat až do jeho skončení. Semináře mohou trvat od dvou do čtyř měsíců, trénuje se dvakrát týdně (út + čt). Na této stránce, stejně jako v sekci Novinky budou vždy vypsány nové i aktuální semináře.

Tréninky jsou určeny pro všechny zájemce bez ohledu na věk, somatotyp a kondici studenta. Tréninky jsou fyzicky náročné a kladou si za cíl připravit Vás na přežití v krizové situaci, kdy budete muset učinit rozhodnutí ve zlomku vteřiny. Bude na Vás vyvíjen psychický a fyzický tlak, který simuluje podmínky reálného střetu. Vyzkoušíte si Vaše reakce v bezpečném prostředí, nadrilujete jednoduché techniky Kalahu a připravíte se po mentální i kondiční stránce na stres při nutné obraně.